Loading…

Naprawa Podnośników i Windy

Naprawa Podnośników, Serwis Podnośników, Naprawa Podnośnika Koszowego,
Kontakt

Regeneracja podnośnika 2T tzw. żaba 🐸



Naprawa regeneracja podnośnika 2 tony..

Pobrane z Youtube Naprawa Podnośników, Serwis Podnośników w Warszawie. Podnośniki koszowe to niezwykle praktyczne urządzenia służące do podnoszenia ludzi za pomocą platformy lub kosza, a także hydraulicznego ramienia, nasza firma jest w stanie pomagać w naprawie podnośnika koszowego.

Kompleksowa naprawa podnośników. Specjaliści zatrudnieni przez Podnośniki.biz.pl zajmują się kompleksowym serwisem podestów ruchomych przejezdnych wolnobieżnych, Stały serwis podnośników koszowych to gwarancja bezpiecznej i efektywnej pracy operatorów zwyżek. Dlatego nasze usługi naprawy oraz konserwacji dostępne są w naszej firmie mobilnego mechanika, mechanika z dojazdem oraz serwisu.

Naprawa podnośników koszowych. Podnośniki.biz.pl oferuje swoim klientom również takie usługi jak serwis podnośników koszowych oraz podestów nożycowych różnych producentów.

21 thoughts on “Regeneracja podnośnika 2T tzw. żaba 🐸

  1. Film słaby merytorycznie, muzyka wk..rwia i "quasi świńskieefekty dźwiękowe " dobijają, ale komentarz MMMichał Type o Negative bardzo pożyteczny – 9/10 tych marketowych podnośników zaraz po zakupie nadaje się do takiego czyszczenia z opiłków, wymiany oleju na hydrauliczny, a niekiedy nawet wymiany uszczelnień.

  2. Dostałem podobny podnośnik, tylko wg. mnie bardziej masywnie wykonany, od znajomego. Podnośnik powoli opadał, puszczał, był używany jakieś dwa lata tylko do zmiany opon w jednej osobówce, czyli prawie nieużywany. Wylałem stary olej, przez śrubę do opuszczania i blokowania. Olej, który tam był miał dużo opiłków metalu, nawet wyleciało kilka małych wiórek… Pomyślałem zapewne w fabryce po obróbce nic nie było nawet przedmuchane sprężonym powietrzem, nie wspominając o jakimś umyciu itp. Nie dało mi to spokoju i wylałem cały olej i wlałem benzyny ekstrakcyjnej trochę nim potrząsłem i wylałem, do czystego wiadra zawartość, na koniec przedmuchując zarówno przez korek i przez śrubę do opuszczania znów wyleciała "szczypta" opiłków z wiórami. Wk*rwiłem się rozebrałem go, jak się tylko dało, wyczyściłem wyciągając kolejną porcję opiłków. W środku nie było, żadnych śladów zużycia skąd maiły by pochodzić opiłki, czyli moje przypuszczenie o "niedokładnym" umyciu przed montażem było trafne. Złożyłem, zalewając świeżym olejem hydraulicznym i działa już drugi rok jak powinien, podnoszę, nim jakiś samochód kilka razy w miesiącu i działa.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!