Loading…

Naprawa Podnośników i Windy

Naprawa Podnośników, Serwis Podnośników, Naprawa Podnośnika Koszowego,
Kontakt

Regeneracja rozdzielacza podnośnika Ursus c 360.

Pobrane z Youtube Naprawa Podnośników, Serwis Podnośników w Warszawie. Podnośniki koszowe to niezwykle praktyczne urządzenia służące do podnoszenia ludzi za pomocą platformy lub kosza, a także hydraulicznego ramienia, nasza firma jest w stanie pomagać w naprawie podnośnika koszowego.

Naprawa żurawi hydraulicznych. Żurawie hydrauliczne, w przeciwieństwie do podnośników, przeznaczone są do podnoszenia i przenoszenia materiałów budowlanych. Wykonujemy pełną regenerację podnośników hydraulicznych. Zajmujemy się takimi naprawami siłowników hydraulicznych jak wymiana tłoczyska w Warszawie. Regeneracja siłowników hydraulicznych – najlepsze uszczelniania sprawdzonej polskiej marki.

Kompleksowa naprawa podnośników. Specjaliści zatrudnieni przez Podnośniki.biz.pl zajmują się kompleksowym serwisem podestów ruchomych przejezdnych wolnobieżnych, Stały serwis podnośników koszowych to gwarancja bezpiecznej i efektywnej pracy operatorów zwyżek. Dlatego nasze usługi naprawy oraz konserwacji dostępne są w naszej firmie mobilnego mechanika, mechanika z dojazdem oraz serwisu.

Naprawa podnośników koszowych. Podnośniki.biz.pl oferuje swoim klientom również takie usługi jak serwis podnośników koszowych oraz podestów nożycowych różnych producentów. Naprawy dźwigów. Naprawa dźwigów i sterowników do urządzeń dźwigowych. Jesteśmy specjalistami w dziedzinie naprawiania dźwigów, Mechanik z Dojazdem.

30 thoughts on “Regeneracja rozdzielacza podnośnika Ursus c 360.

  1. Witam mam problem w zetoze 7245 a mianowicie po podpieciu pługa lub agregat podnośnik puszcza na rozgrzanym oleju to 15-20sek. I już na dole i takie pytanie czy wymiana uszczelnień pomoże z góry dziękuję za odpowiedź.

  2. A ja mam problem z ta tuleja co wchodzi w most
    Tulejka ciasno wchodzi w most, aż tnie oringi i wchodzi w niego 5,5 mm, w rozdzielacz też 5,5 mm. A tuleja ma wysokość 14,8. I jak zakładam plecak to mi odstaje te 3-4 mm. I teraz nie wiem czy to wada fabryczna nostu czy pkecaka. Dodam jeszcze że jak montuje rozdzielacz do plecaka to licuje się on z krawędzią plecaka. Jak jest u was ? Czy zamontowany rozdzielacz jest na rowno z krawędzią plecaka czy wyżej czy niżej. Ile mm siedzi wam tuleja centrujaca w rurze A ile w rozdzielaczu ?

  3. Panie Mariuszu, ucieka mi cisnienie do filtra, tzn zawsze kiedy dmucham na wlocie do rozdzielacza, wiekszosc ucieka filtrem. Podnosnik nie ma mocy w ogole. Jak rozdzielacz steruje wylotem na filtr? Jest tam.tylko dlawik? Czy jest osobne sterowanie?

  4. A ja znów mam problem na gorącym oleju, słabo podnosi tak może z 50%, trzeba obroty na maksa i podniesie, słychać że pompa mieli, cylinder był zrobiony, nie pomogło to za wiele, na zgaszonym opada, zimny nie ma problemu.
    Następna sprawa że obudowa skrzyni jest gorąca po 2 godz pracy myślę czy czasem nie przez pompę oleju, przez ciągłe mieszanie oleju. Była wymieniana kilka lat temu na jakąś wzmocnioną.
    Co o tym sądzicie?

  5. Jaki masz sposób aby przy składaniu tych wszystkich elementów nie poprzycinać oringów ? Wymieniałem kiedyś oringi I pamiętam że strasznie trudno było to poskładać mimo obfitego smarowania olejem. Zdarzyło mi się przyszczypnąć oring przy montażu i musiałem ponownie go wymieniać.

  6. Kurde ja mam rozdzielacz z 1984 który pracował 4 lata i tata wymienił na nowy bo robił cały plecak, kupuje oringi i zakładam 👍
    Obecny regenerowany rozdzielacz zacina sie, żeby podnieść ladowacz trzeba kilkukrotnie dzwignie szarpnać, podnośnik nie opuszcza do końca pewnie zatarty jest na jakiś tłoczkach
    Sub i łapa leci 🙂

  7. Witam

    Fajny instruktarz , Czy mógłbyś podać rozmiary oringow do takiego rozdzielacza z Hydrotoru. Kupiłem zestaw oringów z innego filmu pokazowego ale okazało sie ze są źle dobrane bo do jakiegoś innego rozdzielacza i kompletnie nie pasują. Czy ta sprężynka na suwaku od zewnętrznej hydrauliki jest zamknięta ,pełna bo w moim jest spięta na zakład zwojów (może już ktoś w tym kopał) i zamiast okręgu tworzy elipse ,,,

  8. Witam ,drobna podpowiedź o tej zewnętrznej hydraulice a dokadnie chodzi o ten suwak od kiprowania gdzie dokupić tą sprężynę co Pan mówi że często ulega uszkodzeniu bo to miałem rozerwana i brak zewnetrzej hydrauliki podnośnik chodzi dobrze

  9. Witam. Mam pytanie. Co może być przyczyną takiej sytuacji, że podnośnik podnosi, ale z opóźnieniem. Tzn. przestawie dźwignię podnoszenia, a reakcja jest nie od razu, lecz po około dwóch sekundach.
    No i siłownik nie trzyma, sprzęt opada w pół godziny.

  10. u mnie wszystkie oringi całe, dźwignie pracują prawidłowo a podnośnika nie podnosi, hydraulika zewnętrzna działa jak na zasilaniu rozdzielacza podłącze sprzężone powietrze to ojętnie w którą pozycje ustanie dźwignie podnośnika to powietrze idzie na przelew filtrem

  11. Czy mógłby Pan opisać krótko na jakiej zasadzie działa taki rozdzielacz bo nie mogę tego pojąć. W zwykłym rozdzielaczu mamy zawory, które otwieramy żeby wtłoczyć albo wyssać olej z siłownika. A jak jest tutaj ? Jak to dziala, że przesuwamy dźwignię o dany kąt i podnośnik dzwiga na daną wysokość ?

Dodaj komentarz

Zadzwoń!