Loading…

Naprawa Podnośników i Windy

Naprawa Podnośników, Serwis Podnośników, Naprawa Podnośnika Koszowego,
Kontakt

Hydraulika w PALMSie || Vlog #5 || Okiem ZULa



=================CZYTAJ OPIS======================
Pierwsze minuty z nowym mikrofonem i nie obyło się bez niespodzianek.
Być może w filmie popełniłem błąd lub czegoś nie dopowiedziałem, jeżeli ktoś wychwyci jakieś błędy to proszę o komentarz. Komentarz z wyjaśnieniem, bóldupienie i kozaczenie będzie skutkowało shadowbanem, jak zwykle zresztą.
Na pewno zapomniałem powiedzieć o powrocie z rozdzielacza oraz o filtrze powrotnym.

Facebook:
https://www.facebook.com/okiemzula/

Grupa:
https://www.facebook.com/groups/932148436951307/

przyczepa palms
sterowanie żurawiem
okiem zula
praca w lesie
zrywka drewna
leśny vlog

Pobrane z Youtube Naprawa Podnośników, Serwis Podnośników w Warszawie. Podnośniki koszowe to niezwykle praktyczne urządzenia służące do podnoszenia ludzi za pomocą platformy lub kosza, a także hydraulicznego ramienia, nasza firma jest w stanie pomagać w naprawie podnośnika koszowego.

Naprawa żurawi hydraulicznych. Żurawie hydrauliczne, w przeciwieństwie do podnośników, przeznaczone są do podnoszenia i przenoszenia materiałów budowlanych. Wykonujemy pełną regenerację podnośników hydraulicznych. Zajmujemy się takimi naprawami siłowników hydraulicznych jak wymiana tłoczyska w Warszawie. Regeneracja siłowników hydraulicznych – najlepsze uszczelniania sprawdzonej polskiej marki.

Kompleksowa naprawa podnośników. Specjaliści zatrudnieni przez Podnośniki.biz.pl zajmują się kompleksowym serwisem podestów ruchomych przejezdnych wolnobieżnych, Stały serwis podnośników koszowych to gwarancja bezpiecznej i efektywnej pracy operatorów zwyżek. Dlatego nasze usługi naprawy oraz konserwacji dostępne są w naszej firmie mobilnego mechanika, mechanika z dojazdem oraz serwisu.

Naprawa podnośników koszowych. Podnośniki.biz.pl oferuje swoim klientom również takie usługi jak serwis podnośników koszowych oraz podestów nożycowych różnych producentów. Naprawy dźwigów. Naprawa dźwigów i sterowników do urządzeń dźwigowych. Jesteśmy specjalistami w dziedzinie naprawiania dźwigów, Mechanik z Dojazdem.

34 thoughts on “Hydraulika w PALMSie || Vlog #5 || Okiem ZULa

  1. Jaki filtr stosujesz na powrocie oleju do zbiornika przy tym żurawiu; jaki jest przepływ, dokładność filtracji i jaka firma wkładu. Sprzedawcy i "konstruktorzy" zbiorników do przyczep często dają filtry o zbyt niskim przepływie i nieodpowiedniej filtracji. Dochodzi jeszcze kwestia częstotliwości wymiany filtra (wkładu) . Tu nie można oszczędzać paru złotych bo wkłady bezfirmowych chińczyków zapadają się i czasami robią spustoszenie w pompie i rozdzielaczu.

  2. Skąd te wasze leśniki mają niebieską farbę do liczenia kłody? Przecież to tylko ci z urządzania taką dysponują, granice się tyczy taką farbą.

  3. Fajny odcinek.
    A skąd nadajesz odcinki ?i czy w lesie można popatrzeć jak pracujesz? nie przeszkadzając ci.
    Zamierzam w przyszłości zabrać się za taki sam interes jak twój kolegi i to dzięki tobie właśnie zaczerpnąć inspiracje i wiedzę.
    Mieszkam 100 metrów od lasów państwowych.
    Widzę jak niekiedy robią sprzętem w lesie ale to inna historia
    Wierny słuchacz okolice Kłobuck koło Częstochowy pozdrawiam

  4. Witaj bardzo fajny filmik robisz dobrą robotę pozdrawiam serdecznie ja pracuję na kronosie z valtra z pompą ls na mini dzojstikach to zasuwa jak dobry forwarder 🙂 miłego

  5. Byłem święcie przekonany że to jest wszystko na hydraulikę bo jak to tak tak😨 elektryczne myślałem że nie ma szans przy takich ciężarach 😊
    A druga sprawa multiplikator zwiększa obroty wiec mówi się x do jednego a nie jeden do x bo to w reduktorze ale to tylko tak luzem uwaga☺ pozdrowienia super film ☺

  6. Kolejny świetny materiał, fajnie pokazane jak ruch dzwigni przekłada sie na ruchy żurawia. Fachowe nazwy i terminy normalnie film instruktażowy na szkolenia udt

  7. Widzę, że masz przystawkę palms i multiplikator. Nie masz 1000 obrotów walka w mtz? W valmecie mam przystawkę i pracuje bez multiplikator na wałku 1000 i na obrotach silnika ok 800 obr/min. Dodam jeszcze, że nie jest to świeży zestaw i rok temu wystarczało ok 700/750 obr/min w ciągniki. Pozdrawiam fajny odcinek

Dodaj komentarz

Zadzwoń!