Loading…

Naprawa Podnośników i Windy

Naprawa Podnośników, Serwis Podnośników, Naprawa Podnośnika Koszowego,
Kontakt

URSUS C-360 Jak działa podnośnik hydrauliczny? Schemat i zasada działania hydrauliki



FANPAGE NA FACEBOOKU: …

Pobrane z Youtube Naprawa Podnośników, Serwis Podnośników w Warszawie. Podnośniki koszowe to niezwykle praktyczne urządzenia służące do podnoszenia ludzi za pomocą platformy lub kosza, a także hydraulicznego ramienia, nasza firma jest w stanie pomagać w naprawie podnośnika koszowego.

Naprawa żurawi hydraulicznych. Żurawie hydrauliczne, w przeciwieństwie do podnośników, przeznaczone są do podnoszenia i przenoszenia materiałów budowlanych. Wykonujemy pełną regenerację podnośników hydraulicznych. Zajmujemy się takimi naprawami siłowników hydraulicznych jak wymiana tłoczyska w Warszawie. Regeneracja siłowników hydraulicznych – najlepsze uszczelniania sprawdzonej polskiej marki.

Kompleksowa naprawa podnośników. Specjaliści zatrudnieni przez Podnośniki.biz.pl zajmują się kompleksowym serwisem podestów ruchomych przejezdnych wolnobieżnych, Stały serwis podnośników koszowych to gwarancja bezpiecznej i efektywnej pracy operatorów zwyżek. Dlatego nasze usługi naprawy oraz konserwacji dostępne są w naszej firmie mobilnego mechanika, mechanika z dojazdem oraz serwisu.

Naprawa podnośników koszowych. Podnośniki.biz.pl oferuje swoim klientom również takie usługi jak serwis podnośników koszowych oraz podestów nożycowych różnych producentów. Naprawy dźwigów. Naprawa dźwigów i sterowników do urządzeń dźwigowych. Jesteśmy specjalistami w dziedzinie naprawiania dźwigów, Mechanik z Dojazdem.

45 thoughts on “URSUS C-360 Jak działa podnośnik hydrauliczny? Schemat i zasada działania hydrauliki

  1. Proszę o podpowiedz…A jeśli ja mam podłączonego tura z tyłu na wejścia i położenie dźwigni jest inne jak u cb w mam dół wydawało mi się że tak chodzi lepiej czy mam coś źle? Czy pompa dostaje po tyłku bardziej lub rozdzielać??

  2. Czyli jak chcę sobie założyć 4 wyjścia hydrauliczne w C360, to kupuje taki rozdzielacz dwusekcyjny, w jedno gniazdo wpinam zasilanie na rozdzielacz, w drugie powrót z rozdzielacza, od rozdzielacza 4 węże zakończone złączami hydraulicznymi, dźwignia hydrauliki zewnętrznej w górę i gotowe?

  3. Widzę dużo hejterow mądrych jak Salamon to czemu żaden z was nie nagrał ,,profesjonalnego poradnika"? Wiecie cos to dodajcie w komentarzu i tyle a nie jakieś docinki.

  4. Coś nowego nie wiedziałem że 60 ma dociażanie podnośnikiem(przepraszam najmocniej obejrzałem drugi raz i mówisz tam o docisku kół poprzez uniesienie maszyny. To się zgadza)Korzystam z hydrauliki siłowej w orce jestem zadowolony.

  5. w Ursusie C360 do skrzyni biegów olej Hipol 6 i wymiana oleju raz na 2 lata jak pilnujemy pilnujemy wymiany oleju to dbamy o rozdzielacz hydrauliczny , tłok jest prosty w naprawie, pompę hydrauliczną może być od Ursusa lub Zetora

  6. 1 dzwignia podnoszenie i opuszczanie jakie dociorzanie kuł ,2 wyjście zewnwtszne 1-2 na środku luźny powrut , trzecią używamy do transportu przy obciążeniu podnośniki jak podrzucić maszynę to opuścić się leko i sam podnieśe ale pompa nie pracuje opciąrzenie na zawoże pszelewowym.

  7. Jak może ta dzwignia dociążać jak sie weznie do przodu i będzie pług z tyłu .?przecież jak sie weznie do przodu na "dociążaniw" to ramiona będom nizko a pług będzie na ziemi stał wtedy to jak to dociąż????nie chce obrazić tylko ciekawy jestem prosze o odpowiedz??????

  8. Podczas orki sam próbowałem zrobić parę długości na samej regulacji siłowej. Szczerze mówiąc było i dobrze i źle. Tam gdzie ciągnik zwykle mielił kołami, to regulacja siłowa reagowała (co było zresztą słychać). Ale u mnie jest tak, że nie ma pola gdzie jest wszędzie jednolita gleba, a co za tym idzie- regulacja siłowa potrafiła nieraz wypłycić pług jak do podorywki i tak przez połowę długości pola. Z kolei jeśli chciałem ustawić "głębiej" na regulacji, to przez większość roboty pług był za głęboko i ciągnik miał i za ciężko i też zaczynał się kopać, czyli kaszanka. Chyba, że coś źle robiłem, ale jeszcze nie wiem co 🙂 Jednak lepiej układa się praca na pozycyjnej (ursus 3512). Regulacją pozycyjną ustawiam na ograniczniku daną głębokość i w sumie tyle. Jeśli zacznie się grzebać to odrobinę podnoszę pozycyjną i ciągnik leci dalej, a w przypadku kiedy trafiam na suchszy fragment, to przesuwam dodatkowo regulację siłową na "głębiej", wtedy pług omija ograniczenie ustawione na pozycyjnej i ładnie wchodzi w ziemię i cała orka się zrównuje. Może macie jakieś własne sugestie jak u was to wygląda? 🙂
    Polnohospodar, może kiedyś zademonstrujesz różne ustawienia regulacji podczas orki w Mido?

  9. Widzę że ciężko Ci nieraz opisać w słowami to co chcesz wyrazić ,warto wzbogacić swój słownik 🙂 i widać że większość twojej wiedzy bierze się z instrukcji a nie z praktyki i wszystkiego nie zauważasz ,pozwól że napiszę to co możesz nie wiedzieć ,jeśli się mylę to przepraszam. A więc na pozycji siłowej nigdy nie podniesiesz tak wysoko jak na pozycyjnej (gdy podniesiesz na P do końca i dasz na S to lekko opadnie i odwrotnie ,dobrze że się da ,bo w moim case jak na pozycyjnym dasz ponad to ,co można na siłowym to na S nie przełączysz) Na S ramiona nie podnoszą się skokowo ze skokami dźwigni ale w pewnym momencie idą do końca w górę. Na pozycji dociążania nie reaguje hydraulika zewnętrzna. Robiąc takie poradniki jednak trzeba zapiąć maszynę ,ruszyć w pole i pokazać ,żadne słowa ,tak nie wyjaśnią jak filmik na żywo ,w ten sposób ludzie uczą się najlepiej.

  10. Witam. Na samym wstępie chciałbym zacząć, że zainspirował mnie do tego komentarza twój post na yt. Więc do rzeczy.
    Oglądam cię bardzo długo, od bodajże 1.5 roku – czy jakoś tak. I po tych latach stwierdzam, że jesteś mega pozytywnym człowiekiem! Obejrzałem praktycznie wszystkie twoje filmy i na luzie mogę to stwierdzić. Wiem, że jesteś bardzo hejtowany. Nie przejmuj się, to przejdzie w czasie, tylko nie możesz pokazać tym dzieciakom, że się poddałeś! Bo oni będą mieli kolejną ofiarę na koncie. I to jest chore, że jakiś youtuber nasyła swoich widzów na kogoś mniejszego bo wie, ze i tak wygra.
    I teraz mój apel do ciebie:
    Jeżeli się poddasz, to twoi wrogowie uświadomią sobie, że wygrali tą walkę! Ja osobiście jestem z tych ,,dobrych" widzów i bardzo Cię proszę – nie kończ z youtbem!
    Pozdrawiam i życzę przemyśleń, bo jest dla kogo nagrywać 😉

  11. Słuchaj
    Szanuję twoją decyzję o odejściu ale ja bym to jeszcze przemyślał
    Po odejściu kanał straci na oglądalności i większość ludzi o nim zapomni a kiedyś ci się znowu zacznie nagrywać i co wtedy ? No i niektórzy będą się nudzić bo nie będą mieli kogo hejtować. Na twoim miejscu zrobiłbym jak PawNic14 1 rok temu i 2 w wakacje. 3 miesiące przerwy i nagrywa dalej. Lepiej zrobić przerwę i wrócić niż większość stracić. Mam nadzieję że to rozważysz

Dodaj komentarz

Zadzwoń!